- Головна сторінка
- Візитка
- Психологічний інструментарій
- Нормативні документи
- Навчально-методичні матеріали
- Користні посилання
- Поради батькам
- Права дитини
- «Навчіть дитину захищатися»
- Безпека дітей в Інтернеті
- «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»
- ВІДЕОТЕКА
- Самоосвіта
- Контакти
- Телефони довіри
- Правила для учнів
- СТОП БУЛІНГ
- ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
понеділок, 31 січня 2022 р.
четвер, 27 січня 2022 р.
Компетентність працівника психологічної служби в реалізації антибулінгової політики закладу освіти
Сьогодні відбулося онлайн засідання творчих спільнот працівників психологічної
служби на тему: «Компетентність
працівника психологічної служби в реалізації антибулінгової політики закладу
освіти». під час засідання практичні психологи та соціальні педагоги розглянули такі питання: "Протидія булінгу в закладах освіти: системний
підхід", "Роль і місце практичного психолога та
соціального педагога в профілактиці булінгу", "Нормативно-правова
база щодо протидії булінгу".
Дякуємо колегам за змістовну інформацію та обмін досвідом роботи!
Зустріч була корисною, інформаційною та цікавою.
пʼятниця, 21 січня 2022 р.
Міжнародний день обіймів
Міжнародний день обіймів у всьому світі святкують 21 січня. Заснований він був в далекому 1986 році в Америці і мав назву International Hug Day. Не дивлячись на те, що свято зовсім молоде, воно вже встигло отримати тисячі прихильників по всьому світі.
За вже сформованою традицією це незвичайне свято відзначається переважно в молодіжному та студентському середовищі. Саме там воно і зародилося. Колись, ще в 70-х роках минулого століття в середовищі західної молоді виникла дивна ініціатива. За даними проекту DilovaMova.com, точно відомо, що вона була викликана загальними віяннями і тенденціями тих, абсолютно приголомшливих років. Це був якийсь протест на постійно зростаючу напруженість і своєрідна відповідь, яку не просто помітили, а й котра була почута, була підтримана і поширилася по всьому світу.
середа, 19 січня 2022 р.
Я, ти, він, вона!
Сьогодні з учнями 6 та 7 класів було проведено практичне заняття "Я, ти, він, вона!" Метою заняття було: ознайомити учнів з поняттям булінг; розвивати вміння та навички протидії негативного впливу, тиску; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки; виховувати почуття власної гідності; виховувати почуття емпатії та переживання до оточуючих. Під час заняття були проведені вправи: "Емоції у склянці", "Скріпка", "Поняття про булінг", "Як протидіяти булінгу", "Я - висловлювання".Також були продемонсторовані відеоролики, щодо профілактики булінгу.
Самий шкідливий наркотик
Підлітковий вік – період швидкого розвитку молоді. Вони набувають нових навичок та стикаються з багатьма новими ситуаціями, які пов’язані з виникненням ризиків для їх здоров’я та благополуччя. В підлітковому віці можливо попередити появу шкідливих звичайних (тютюнопаління, вживання алкоголю та інших психоактивних речовин), так як в даний віковий період життя формується світогляд, в тому числі і поведінкові норми, які будуть впливати на здоров’я та благополуччя в майбутньому. Тому, отримавши основи відповідального ставлення до свого здоров’я в цей період підліток керується ними у наступному житті.
З метою пропаганди здорового способу життя сьогодні з учнями 8 класу було проведено заняття "Самий шкідливий наркотик". Під час заняття учні дізнались про вплив наркотиків на організм людини, що наркотик, як і тютюнопаління та алкоголь є залежністю. На прикінці заняття учні зробили висновок: так або інакше, але шкідливі звички тому і називаються шкідливими, оскільки шкодять людині в якійсь мірі. Ніхто не пропагує стриманість. Треба бути розумніше, не вестися на рекламу, а розвиватися, займатися спортом. Більше того, треба заборонити рекламу алкоголю і сигарет. Вести здоровий спосіб життя.
вівторок, 11 січня 2022 р.
Всесвітній день «дякую»
11 січня відзначається Міжнародний день «дякую» – свято, яке було започатковане з ініціативи ЮНЕСКО та ООН і покликане нагадати людям про цінність хороших манер. В Україні це свято відзначають із 2008 року.
Щодня люди вимовляють слово «дякую» мільйони разів, але чи замислюються вони про те, як це слово з’явилося в нашій мові, що означає і наскільки потужну енергетику має?
Підписатися на:
Дописи (Atom)